Ostutingimused

Meil on olemas nii füüsiline kauplus Sternum Pood kui ka e-pood pood.sternum.ee lehel. Kogu e-poes pakutav tootevalik on olemas ka meie kaupluses kohapeal.

Kui soovite tooteid osta läbi e-poe, siis valige poest sobivad tooted ja lisage ostukorvi. Ostukorvi sisuga saate tutvuda, kui valite lehe paremal pool asuvas menüüs “Vaata ostukorvi”. Siin saate toodete koguseid muuta või toote ostukorvist eemaldada.

Tellimuse eest on teil võimalik koheselt tasuda pangalingi kaudu. Pankadeks, läbi mille on teil võimalik makseid sooritada on Swedbank, SEB, Luminor, Danske, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID.

Kui oleme saanud kinnituse teie tellimuse tasumise kohta, siis postitame teile tooted hiljemalt kolme tööpäeva jooksul. Kui olete oma tellimuse eest tasunud, siis on kindlasti vajalik vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul ei saadeta teile tellimuse eest kinnitavat e-maili ja teie paki kättesaamise aeg võib viibida.

Kui juhtub, et mõnda tellitud toodet ei ole meil võimalik teile koheselt saata, siis teavitame teid sellest tellimuse esitamisele järgneval tööpäeval. Sel juhul informeerime teid võimalikust uuest tarneajast ning selle mittesobivusel teile, kanname saamata jäänud toote eest raha tagasi maksimaalselt kolme tööpäeva jooksul.

Kõik e-poes esitatud hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Samuti toimub kogu arveldus eurodes.

Sternum OÜ ja tellija vahel jõustub müügileping alates hetkest, kui tellimus on e-poes kinnitatud ja tellimuse summa on laekunud Sternum OÜ pangakontole. Toodete ostukorvi asetamine ei tähenda, et need tooted oleksid teile kinni pandud.

Villa -ja siidiriideid valides pea alati meeles, et toodete pikemaks säilimiseks on väga oluline tutvuda iga materjali hooldusjuhistega.