Lavendliõie hüdrolaat

20.00

Puhasta
Kategooriad: ,

Kirjeldus

13.oktoobri õhtul korraldame loengu hüdrolaatide kasutamisest “Loeng lillevetest ehk hüdrolaatidest”. Tutvustame hüdrolaatide toimeid, saamist ja praktilist kasutamist, lisaks tutvustame konkreetseid müügiks pakutavaid hüdrolaate. Tegutseme Sternumis aroomterapeutidena ning koolitame tulevasti aroomterapeute ning see on tinginud vajaduse ise oma töövahendid valmistada.

Lavendliõie hüdrolaat on valmistatud Sternumi aroomterapeutide endi kasvatatud lavendlist. Taimede kasvatamisel ja hüdrolaadi valmistamisel ei ole üheski etapis kasutatud lisandeid. 100% looduspuhas hüdrolaat kasutamiseks nahahoolduses ja lõhnastamisel. On saadud tähklavendli (Lavandula angustifolia) õisikute aurdestillatsiooni teel.

Lavendli toime on rahustav, aitab väikestel lastel uinuda. Pingeid lõõgastav. Kergelt valu vaigistav, mähistena kasutada valutavale kohale. Kasutatud on mähistena traumade puhul, samuti putuka pistetest, nõelamistest tekitatud valu ja sügeluse korral. Näonaha hoolduses kõikidele nahatüüpidele. Võib kasutada kulinaarias toitude maitsestamisel.

Päritolumaa:
Eesti

Toode sisaldab:
Lavandula angustifolia hüdrolaat. Ei sisalda alkoholi, konservante ega muid lisaaineid. Hoida jahedas ja valguse eest kaitstult lastele kättesaamatus kohas. 30ml on pakendatud pihustiga pudelisse, 150 ml on keeratav kork.
Parim enne 07. 2022

Tootja:
Sternum OÜ Mustamäe tee 60, Tallinn
www.sternum.ee

Ühiku hind: 133,33€/l

Sulle võib meeldida ka…