Kaubamärkide tutvustus

Sanoll Biokosmetik on Austria perefirma, mis pakub juba üle 35 aasta üht Euroopa kvaliteetsemat ja puhtamat looduskosmeetikat. Kõik tooted vastavad Austria Bio Garantie ülirangetele nõuetele ja omavad sertifitseeritud biokosmeetika hinnangut.

Alkena on Šveitsi firma, mis toodab oma orgaanilisest siidist tooted Hiinas. Alkena rõivad on värvitud mürkainetevabade värvidega ja siid vastab biodünaamilise põllunduse nõuetele. Siidikangas ei veni välja, kortsub vähe, läigib kaunilt ja peab kaua vastu. Juhib vedeliku nahast eemale, palavaga jahutab, samas külmaga on naha vastas soe.
Alkena titeriided on valmistatud õhulisest ja kergest bourette siidist. Siidikookoni sisemisest osast, seal on sees veel loomulik siidiliim, mis mõjub nahale rahustavalt. Ta on vähese läikega, ebaühtlase pinnaga ja kergelt sõlmeline lõng. Siid taastab oma omadused värskes õhus tuulutades. Suurema mustuse korras pesta siidi- või villapesuainega, nii säilib ta kauem ilusana.

Joha on üle 50 aastast kogemust omav Taani firma. Skandinaavias üks suuremaid pesu ja ööriiete tootjaid. Tooted on saadaval lastele suurustes 40-170 ja täiskasvanutele suurustes XS-XXL. Joha tooted on tuntud keskonnasõbralike ja kvaliteetsete materjalide poolest, mis peavad vastu ka korduvatele pesemistele. Koos ajatu välimusega teeb see Joha tooted väga populaarseks. Joha oli esimene laste aluspesu tootev firma, mis sai oma toodetele EU-Flower märgistuse.

HempAge AG – ökoloogilised kanepi tooted – kanepist särgid, teksad, kleidid, kotid, sokid ja aksessuaarid.

Cosilana on Lõuna-Saksamaa firma, mis on pühendunud keskonnasõbralikule tootmisele. Tootevalikusse kuuluvad orgaanilisest puuvillast, villast ja siidist riided väikelastest kuni täiskasvanuteni.

Living Crafts on Saksa firma, mis kasutab riiete valmistamiseks mahepõllumajanduslikult kasvatatud toorainet, mürkidest vabu värve ja rangelt ökoloogilisi suuniseid nii tootmisprotsessis, kauplemisel kui transportimisel.

Kost Kamm toodab looduslikest materjalidest juukse- ja kehahooldustarvikuid kogu perele.

Boob design on 1999 aastal asutatud Rootsi firma. Nende eesmärk on aidata naistel raseduse ja imetamise ajal riietuda mugavalt ja stiilselt. Kogu kollektsioon on sertifitseeritud vastavalt Öko-Tex Standard 100 (www.oeko–tex.com). See on garantii, et rõivad on vabad ainetest, mis teadaolevalt on tervisele kahjulikud.

Reiff on Saksa firma, mis omab üle 25 aastast kogemust looduslike tekstiilide valdkonnas. Nende kollektsioonist leiab riideid lastele alates sünnist ning naiste ja meeste ülerõivaid. Reiffi meriinovillased tooted on pehmed ja soojad ning seljas mugavad.

Ruskovilla on Soome perefirma, mis alustas aastal 1981. Aastate jooksul on tootevalik laienenud, hõlmates sadu tooteid: mähkmepüksid, pesu, kindad ja mütsid kogu perele. Mahefarmide meriinovilla toodetele on lisandunud ka siidist tooted. Tootearendus jätkub fantastiliste looduslike kiududega.