Meie poe lugu

STERNUM POOD on tegutsenud alates 2008 aastast, 2011 aasta sügisel avasime ka e-poe.

Pood sai alguse sellest, et soovisime meie koolitustel käivatele peredele muuta kättesaadavaks olulised tooted nagu titade villariideid ja siidimütsid. Kuid vähemtähtsad ei olnud ka paljud tervisega seotud tooted.

Tegevuse algusest peale on meie põhilises kaubavalikus olnud orgaanilisest materjalist tite- ja lasteriided, riidemähkmed, laste ja täiskasvanute pesu, biokosmeetika ja puhastusvahendid ning tervisetooted.

Tänaseks päevaks oleme olulisel määral laiendanud kaubavalikut riiete osas, toonud oma valikusse vajamineva esma-abiga seonduvalt ja valinud välja meie tegevusega seotud raamatuid.

Meie poes on saadaval põnevaid kunsti- ja käsitöökomplekte nii lastele kui täiskasvanutele. Samuti valik mänguasju, mis meie arvates on lapse arengu seisukohalt tähtsad.

Oleme firmade Sanoll, Cosilana, Joha, Reiff, Ruskovilla, Living Crafts, Boob Design ja Alkena kaubamärkide edasimüüjad Eestis.

Kõik meie pakutavad kaubamärgid on hoolikalt valitud ja isiklikult läbi proovitud.

Meie eesmärgiks ei ole võimalikult suure hulga erinevate toodete pakkumine, vaid oleme meie jaoks oluliste kaubagruppide hulgast teinud parima võimaliku valiku.