Tagastamine ja vahetus

Selleks, et leiaksite meie tootevalikust sobivaima toote, soovitame tutvuda toodete suurustabeliga ja vajadusel küsida soovitust ka meie klienditeenindajalt. Lasteriideid ostes on alati küsimus, et milline tootja on arvestanud kasvuvaru juurde või kas tooted vastavad tavapärastele suurustele. Meil on olemas enamike toodetega isiklik kogemus, seega kahtluse korral kindlasti küsige nõu.

Kui aga toode sellegipoolest ei vastanud teie soovidele, siis on teil õigus 14 päeva jooksul ostetud tooted ümber vahetada või meile tagastada. Tagastatud kaup peab olema originaalpakendis / siltidega ja ei tohi olla rikutud.

Toodete vahetuseks/tagastuseks andke oma soovist meile teada kirjutades e-maili aadressile pood@sternum.ee

Omniva tagastus: Vali Omniva pakiautomaadi menüüst “Tagasta pakk”, seejärel sisesta sms-ga või e-kirjaga tulnud tagastuskood ning kleebi automaadi väljastatud aadresskaart pakile. Pane pakk avanenud kappi ning kinnita tagastamine vajutades “Kinnita”

Smartposti tagastus: Vali Smartposti pakiautomaadi menüüst “Paki tagastamine” ning sisesta sama kood, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saad paki kappi panna. Peale ukse sulgemist kinnita tagastus, vajutades “Prindi kviitung”.

Toodete ümbervahetamise puhul postitatakse vahetustoode 3 tööpäeva jooksul peale tagastatud toote kättesaamist. Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt kauba eest tasuti 3 tööpäeva jooksul. Tellimuse saatekulud tagastamisele ei kuulu.