Kasulikku lugemist

Meie soovitused

 • Siidist tuukrimüts kaitseb Sind kevad‑suviste tuulte eest!

  Siidist tuukrimüts kaitseb Sind kevad‑suviste tuulte eest!

  Mitmed tooted on meie kaubavalikus seetõttu, et oleme otsinud sobivat rõivalahendust oma kliendi terviseprobleemile. Üks sellistest toodetest on täissiidist tuukrimütsid. Väikelastele oleme täissiidist mütse müünud juba aastaid, kuid siidist tuukrimütsid nii lastele kui ka täiskasvanutele on midagi, mis väärib laiemat tutvustamist. Tegemist on Ruskovilla kaubamärgi mütsidega, mis valmistatud tihedamas koes tugevast, kuid siidiselt siledast orgaanilisest…

  Loe edasi»

 • Bourettesiidist tooted vajavad peale pesu esialgsesse kujusse vormimist

  Bourettesiidist tooted vajavad peale pesu esialgsesse kujusse vormimist

  Soovime tähelepanu pöörata ühele olulisele teemale bourettesiidist riide hooldamises. Bourettesiidist on meie valikus laste ja täiskasvanute T-särgid, pikad pluusid ja püksid ning titade värvilised siiditooted ja siidimütsid. Tegemist on nahasõbraliku ja pehme materjaliga, mida on hea kanda kogu aasta jooksul. Suvel on kangal jahutav ja päikese eest kaitsev effekt ning talvel on bourettesiid hea temperatuuri…

  Loe edasi»


Juhised

Hooldusjuhised

Meriinovilla ja siidi kangast riiete hooldusjuhis, kust leiad tootjate poolsed soovitused, samuti meie endi ja meie klientide kogemused. Loe edasi»

Kangad ja nende omadused

Igal kangal on oma iseloom ja omadused. Sellele lehel kõike seda teile tutvustamegi. Info on kokku pandud tootjate ja meie endi kogemuste põhjal. Loe edasi»


Artiklid

See luksuslik siid! Orgaaniline täissiid Sternum Poes.

Siidi puhul on esimene mõte: siid, see on luksuslik! Ja siid ongi luksuslik! Siid on olnud kallis ja raskesti kättesaadav materjal, mida on endale saanud lubada vaid väljavalitud. Ka täna on siid hinnaline materjal … Loe edasi»

Mis on homöopaatia ja mis ei ole homöopaatia?

Homöopaatia on akadeemilisest meditsiinist erinev suund, mille järgi haigusi tuleb ravida nende raviainete üliväikeste annustega, mis suurtes annustes kutsuvad esile antud haigusele sarnaseid sümptomeid … Loe edasi»

Mis on refleksoloogia ja mida teeb refleksoloog? I

Meie kooli tundides kohtab ikka väidet, et siin aitab refleksoloogia. Olgu see näiteks liigese- ja seljavalud või muud vaevused nii lastel kui täiskasvanutel. Mis see refleksoloogia siis on? … Loe edasi»