Bourettesiidist tooted vajavad peale pesu esialgsesse kujusse vormimist

Soovime tähelepanu pöörata ühele olulisele teemale bourettesiidist riide hooldamises. Bourettesiidist on meie valikus laste ja täiskasvanute T-särgid, pikad pluusid ja püksid ning titade värvilised siiditooted ja siidimütsid. Tegemist on nahasõbraliku ja pehme materjaliga, mida on hea kanda kogu aasta jooksul. Suvel on kangal jahutav ja päikese eest kaitsev effekt ning talvel on bourettesiid hea temperatuuri säilitaja, olles ise naha vastas väga soe. Seega leiavad need riided üldjuhul tihedat kasutust ning kuna siid materjalina on vastupidav, siis on kanga õige hooldamine oluline, et toode kestaks.

Nii tootekirjelduses kui ka siidi hooldusjuhises on kirjas, et siiditoode tuleb peale pesu niiskena vormida esialgsesse kujusse. Aga mida see täpsemalt tähendab ning kuidas seda teha? See soovitus puudutab just bourettesiid kangast, ei puuduta rip-siidi a õhukest siledat siidkangast. Bourettesiidil on omadus pesus veidi kokku tõmmata. See tähendab, et peale mitut pesu võite avastada, et pluus on tõmmanud veidi lühemaks või ei ole varrukad enam esialgse pikkusega. Samuti titade siidimütsid võivad niimoodi jääda kiiremini väikseks või siis kaotada oma esialgse kena väljanägemise. Ja sellega koos võib riie muutuda justkui kõvaks ning kaotada oma esialgset pehmuse. Kuid seda kõike ei juhtu, kui peale pesu toodet sikutada. Bourettesiid on tugev materjal nii, et ettevaatlikult, kuid siiski piisava tugevusega tuleks toode sikutada esialgsesse kujusse. Seda on võimalik teha kohe peale pesu niiskena, kuivast peast seda enam teha pole võimalik. Siis on ainus võimalus riie uuesti niiskeks teha. Meie kogemus on, et esialgsesse kujusse vormimist tuleks teha regulaarselt peale iga pesukorda, sest aegajalt tehes pole tulemus nii hea.

Titariided ja mütsid vajavad nõrgemat kujusse vormimist, laste ja täiskasvanute pluusidega võib seda sikutamist kindlasti teha julgemalt!

Mugavat bourettesiidi kandmist soovib Sternum Pood

Seotud tooted


Kasulikku lugemist »

See luksuslik siid! Orgaaniline täissiid Sternum Poes.

Siidi puhul on esimene mõte: siid, see on luksuslik! Ja siid ongi luksuslik! Siid on olnud kallis ja raskesti kättesaadav materjal, mida on endale saanud lubada vaid väljavalitud. Ka täna on siid hinnaline materjal … Loe edasi»

Mis on homöopaatia ja mis ei ole homöopaatia?

Homöopaatia on akadeemilisest meditsiinist erinev suund, mille järgi haigusi tuleb ravida nende raviainete üliväikeste annustega, mis suurtes annustes kutsuvad esile antud haigusele sarnaseid sümptomeid … Loe edasi»

Mis on refleksoloogia ja mida teeb refleksoloog? I

Meie kooli tundides kohtab ikka väidet, et siin aitab refleksoloogia. Olgu see näiteks liigese- ja seljavalud või muud vaevused nii lastel kui täiskasvanutel. Mis see refleksoloogia siis on? … Loe edasi»