Refleksoloogia kursuse esimene seminar

198.25

Kategooria:

Kirjeldus

Septembris alustame uue kursusega refleksoloogia õppimist.

Refleksoloogia meetod põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnal asuvatesse kindlatesse tsoonidesse. Refleksoloogi töö seisneb nende tsoonide mõjutamises käelise tegevuse kaudu. Töö eesmärk on organismi eneseregulatsiooni funktsioonide tugevdamine, tasakaalustamine, tervisehäirete ennetamine ja tervisliku seisundi taastamine. Töö tulemusena käivitub organismi puhastumine jääkainetest, suureneb keha vastupanuvõime infektsioonidele, kasvab stressitaluvus ning taastub tervislik heaoluseisund. 

Õpingutes süüvitakse refleksoloogia teooriasse ja praktikasse, mis annab ametialase võimekuse praktiseerida refleksoloogiat. Programmi jooksul võetakse läbi inimese keha refleksoloogilised süsteemid (jalalaba, säär, reis, kõrv, nägu, kand jne), lisaks elemendiõpetus ja ülevaade keha erinevatest energiakeskustest.

Koolitusprogramm kestab kaks aastat (seminarid toimuvad esimese aasta jooksul), koosneb kaheksast põhiseminarist ja kuuest praktikapäevast.

Seminarid toimuvad kord kuus nädalavahetuse seminaridena, laupäeviti 16.30-21.30 ja pühapäeval 09.00-16.00. Praktikapäevad toimuvad ühepäevastega, laupäevasel või pühapäevasel õppepäeval.

Õpe toimub Tallinnas, Mustamäe tee 60, I korrusel.

Täpsem informatsioon refleksoloogia õppe kohta www.sternum.ee