Allahindlus!

Roosiõie hüdrolaat

20.00 15.00

Puhasta
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Roosiõie hüdrolaadi on valmistanud Sternumi aroomterapeudid oma aedades kasvanud taimedest. Taimede kasvatamisel ja hüdrolaadi valmistamisel ei ole üheski etapis kasutatud lisandeid. 100% looduspuhas hüdrolaat välispidiseks kasutamiseks nahahoolduses ja lõhnastamisel. On saadud roosi/näärelehine kibuvits (Rosa pimpinellifolia) õite aurdestillatsiooni teel.

Toimelt on kergelt antidepressiivne, harmoniseeriv. Füüsilisel tasandil on kergelt valu vaigistav. Kasutatud ka palaviku alandamiseks mähistena. Kõigile nahatüüpidele sobiv näoveeks, peale raseerimist naha kaitseks, päikesepõletuste puhul mähised, putukate nõelamisest tekitatud valu ja sügeluse leevendamiseks, väiksemate nahahaavade puhul. Peale antibiootikumiravi oma isikliku mikrofloora taastamiseks. Võib kasutada kulinaarias näiteks martsipani valmistamisel aga ka muudel puhkudel, kui retsept roosivett vajab.
 

Päritolumaa:
Eesti

Toode sisaldab:
Rosa pimpinellifolia hüdrolaat. Ei sisalda alkoholi, konservante ega muid lisaaineid. Hoida jahedas ja valguse eest kaitstult lastele kättesaamatus kohas. 30ml on pakendatud pihustiga pudelisse, 150 ml on keeratav kork.
Parim enne 12.2021.

Tootja:
Sternum OÜ Mustamäe tee 60, Tallinn
www.sternum.ee

Ühiku hind: 133,33€/l